Canım Anne

Amigurumi Kazaklı Fil Yapımı

Amigurumi Kazaklı Fil Yapımı

Amigurumi kazaklı fil yapımı oyuncak arkadaşı fil yapımı sizlerin beğenisini beklemektedir. Amigurumi yapılışlarını merak eden arkadaşlarımız için güzel bir video anlatımı ile sizlere merhaba diyoruz.

Son zamanlarda amigurumi yapılışları annelerimizin tercihleri arasında yer almaktadır. Bizlerde sizler için sayfamızda amigurumi nasıl yapılır ? sorusuna güzel video anlatımlarla yer vermeye çalışıyoruz. Umarım severek yapabileceğiniz modeller olacaktır. Sayfamızda amigurimi farklı modellerimiz de mevcuttur.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatım oldukça yardımcı olacaktır. Amigurumi kazaklı fil modelimiz 3 video anlatımdan oluşmaktadır. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni amigurumi çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Amigurumi Kazaklı Fil Yapımı 

3 Renk ip kullanılmıştır.

2.20 mm tığ tercihi

12 mm kilitli göz

3.5 mm şiş

Gri ipimizle sihirli halka yaparak başlıyoruz

İçine 6 tane sık iğne yapıp, ipin ucundan çekerek sihirli halkamızı kapatıyoruz 2. sırada her sık iğneye 2 şer defa batarak sıra sonuna kadar ilerliyoruz ve sıra sonuna geldiğimizde 12 sık iğne elde etmiş oluyoruz.

3.sıra ise 1 tane sık iğne yapıyoruz, yanındaki sık iğneye 2 defa sık iğne yapıyoruz. Sıra sonuna kadar bir tek bir çift olarak ilerliyoruz ve sıra sonuna geldiğimizde 18 tane sık iğne olmuş oluyor.

4. Sırada ise 2 tek 1 çift olarak ilerliyoruz . Sıra sonuna geldiğimizde 24 sık iğne oluyor. 5. sırada 3 sık iğne 1 arttırma 30 sık iğne, 6 . sırada
8 sık iğne 1 arttırma oluncaya kadar her sırada teklerin sayısını arttırıyoruz. Amigurumi yapılışlarında detaylı video anlatımını izleyerek uygulamak gerekmektedir. Sizlerde video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. yapmak isteyen herkese çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Amigurumi, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı ve bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Amigurumi Kazaklı Fil Yapımı Video Anlatımlı Olarak Buradan İzleyerek Uygulaya Bilirsiniz.

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel amigurumi çalışması için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ