Baharlık Örgü Yelek Yapımı

Baharlık Örgü Yelek Yapımı

Baharlık örgü yelek yapımı tığ işi örgü modeli arayan arkadaşlarımız için güzel bir örgü modeli sizlerin beğenisi beklemektedir. Baharlık yelek, bluz, hırka olarak bir çok örgü modelinde kullana bileceğiniz tığ işi bir örgü çalışmasıdır.

Tığ işi örgüler sevenler için oldukça şık bir yelek yapımı ne dersiniz ? bahar gelmişken güzel bir bluz olabilir. Renk olarak canlı renkler tercih edebilir veya daha pastel renklerde olabilir. Renk tercihleri kişiye göre değişim gösterebilir. Genç kızlarımız içinde çok güzel uzun veya kısa cepken tarzı yelek modeli uygulaya bilirsiniz.

Örgü modellerinde sınır tanımayan hanımlarımız bir çok modeli severek tasarlamayı biliyorlar. Hangi örnek hangi modele uyar bir çok konuda bilgili olan hanımlarımız var. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Farklı modellerimizde sayfamızda mevcuttur. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni, güzel örgü işi örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Baharlık Örgü Yelek Yapımı

Baharlık Yelek Yapımı

Model de orta incelik ip tercih edilmiştir.

2 Numara tığ kullanımı tercih edilmiştir.

Yelekte veya hırka da beden ölçüsüne göre zincir çekilir. İlk zincirin üzerine yapılan çatma sık iğne tek sayı üzerinden kurulur. Sonu 3 ile biten mesala 13, 23, 33,.gibi modelimiz çatma sık iğne üzerine yuvalar yapılır. Diğer sıraya başlanıldığın da tekrar yuvaların içlerine çatma sık iğne yapılır. Örnek 2 sıradan oluşmaktadır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Baharlık örgü yelek yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel örgü modeli çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ