Amigurumi Kıvırcık Saçlı Erkek Bebek Yapımı

Amigurumi Kıvırcık Saçlı Erkek Bebek Yapımı

Amigurumi kıvırcık saçlı erkek bebek yapımı annelerin en çok tercih ettikleri yeni oyun arkadaşı amigurumi el işi oyuncakları diyebiliriz. Bir çok modeli yapılan amigurumi çalışmalarından bugün kıvırcık saçlı erkek bebek nasıl yapılır sorusunu cevap vermek adına güzel video anlatımlar siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Amigurumi yapılışı tamamen sık iğne üzerine yapılan bir tekniktir. Tığ işi sevenler için harika bir el işi olduğunu düşünüyorum. Farklı olarak bir çok oyuncak modeli yapılmaktadır. Sayfamızda modellerimiz mevcuttur. Sizlerde çocuklarınız veya hediye olarak yapmak istediğiniz sevdikleriniz için yapabileceğiniz güzel bir amigurumi çalışması olacaktır.

Amigurumi oyuncak yapıp satış yapan arkadaşlarımız içinde güzel bir model olabilir. Farklı renkler kullana bilirsiniz. Siparişleriniz için güzel bir model olabilir. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak bir kaç modele ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen amigurumu çalışmalarını yapabilmek için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Tekniği sık iğne uygulaması olarak yapılmış bir çalışmadır. Tığ işine eliniz yatkınsa severek yapabilirsiniz. Sizler için yeni anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Amigurumi Kıvırcık Saçlı Erkek Bebek Yapımı

Malzemeler

Bebe yünü veya amigurumi ipi tercih edebilirsiniz.

2.20 mm tığ, 3.5 şiş 12 mm, kilitli göz, boncuk elyaf

6 sık iğne yapıp sihirli halkayı kapatıyoruz. Sonra hepsini çift batıyoruz. 12 sık olacak, sonra 1 tek 1 çift sonra 2 tek 1 çift uygulaması yapılmaktadır.

1 tek 1 çift = 18

1 tek 1 çift = 24

1 tek 1 çift = 30

1 tek 1 çift = 36 bu teknikte ilerleyen bir amigurumi yapılışıdır.

Kol yapılışı sihirli halka ile başlayan 6, 6 çift 12, 3 tek 1 çift = 15 4 sıra düz 15 sık iğne olarak devam eden ayrıntılı bir modeldir.

Bacak beyazla yapıyoruz 9 zincir çekiyoruz 2’den başla 7 sık iğne, aynı sık iğne içine 3 sık iğne, 6 sık iğne, aynı sık iğne içine 2 sık iğne = 18 detaylı anlatım için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Amigurumi, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Amigurumi Kıvırcık Saçlı Erkek Bebek Yapımı VİDEO ANLATIM

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel amigurumi çalışması çok teşekkür ediyorum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ