Yuvarlak Örümcekli Yıldız Lif Modeli Yapımı

Yuvarlak Örümcekli Yıldız Lif Modeli Yapımı

Yuvarlak örümcekli yıldız lif modeli yapımı farklı lif modeli arayanlar için tek parça olarak yapılan güzel bir lif modelidir. Tek renk uygulaması yapılan şık lif örnekleri arasında yer alacaktır.

Çeyizlik lif modeli arayan arkadaşlarımız içinde yuvarlak örümcekli yıldız modeli yapılışı çeyizlerine renk katacaktır. Lif modelleri kızlarımızın çeyizleri için oldukça çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam ediyor. Annelerimiz özenerek, severek bir çok modeli çeyizlere katmaktadır.

Banyo lif modelleri yapan arkadaşlarımız için de yuvarlak örümcekli yıldız modeli sizlere bol bol sipariş getirmesi dileğiyle, bir çok yeni lif modeline ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızdaki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen, öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımları oldukça yardımcı olmaktadır. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yuvarlak Örümcekli Yıldız Lif Modeli Yapımı

Yuvarlak Örümcekli Lif

1 Adet lif ipi kullanımı

2 Numara tığ tercih edilmiştir.

İlk 5 zincir çekip halka oluşturuyoruz. Halkanın içine 6 fıstık dolduruyoruz. Yıldızını yapmak için her boşluğun içine 3 er fıstık yapıyoruz. Bir üst sırada 3 erli fıstık aralarına yine tek fıstık diğerine çift fıstık yapıyoruz. Her sırada 1 fıstık artıp toplam 7 sıra örüldükten sonra aralarına örümcek uygulaması yapılmaktadır. Lif bitiminde örümcek arttırarak fıstık tek sayıya düşene kadar örülüp bitirilecek. Kenar oyasıyla lif modelimizi bitiriyoruz. Yapmak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yuvarlak örümcek yıldız lif modeli video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Çok Kolay Yuvarlak Örümcekli Yıldız Lif Modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ