Amigurumi sevimli kuzu yapılışı

Amigurumi sevimli kuzu yapılışı

Amigurumi sevimli kuzu yapılışı son zamanlarda en çok ilgi çeken el işleri yapılışlarında amigurumi oyuncakları olmaktadır. Annelerimizin çocukları için amigurumi oyuncaklarını tercih etmesi bir çok arkadaşında sipariş olarak yaptıkları modeller arasında kuzu amigurumi oyuncağı yer almaktadır.

Amigurumi sevimli kuzu modelini çocuklarınız için uyku arkadaşı, oyun arkadaşı olarak yapabilirsiniz. Hediye olarak en güzel armağan olacaktır.

Yapılışı video anlatımlı olarak sizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yapmak isteyen herkese şimdiden çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Amigurumi sevimli kuzu yapılışı

Koton ip

Vidalı göz

Boncuk elyaf

2,5 Numaralı elyaf

Sihirli halka yapalım ve içine 6 tane sık iğne yapalım. 2 ci sırada çift sık iğne uyguluyoruz. Toplamda 12 sık iğne yapmış oluyoruz. Bundan sonraki sırada bir tek bir çift sık iğne uyguluyoruz. İlmek sayımız 18 olmuş oluyor. 2 tek bir çift yaparak devam ediyoruz. 3 tek bir çift yapıyoruz. İlmek sayımız 24 olarak tamamlıyoruz. 4 Tek bir çift sıra sonuna geldiğimizde ilmek sayımız 36 olmuş oluyor. 2 Sırayı aynı şekilde örelim. 5 Örüp 1 arttırma yapalım 5 ör bir çift yap, ilmek sayımız 42 olmuş oluyor. 2 Sıra aynı şekilde örelim. Son arttırma işlemi yapıyoruz 6 tek 1 çift yapalım. Bundan sonra pıtırcık işlemini yapıyoruz. Amigurumi yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz. Toplamda 5 video anlatımı sizleri beklemektedir. Kolay gelsin.

Tığ işi, Amigurumi yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı amigurumi yapılışı olan Kazaklı fil yapılışı için linkimize tıklamanız yeteli olacaktır.

Amigurumi sevimli kuzu yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Ayseelif _amigurumi youtube kanalına bu güzel kuzu yapımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ