Anneler Günü 16 Hediye Fikri – Hediyenizi Kendiniz Yapın

Anneler Günü 16 Hediye Önerisi Hediyenizi Kendiniz Yapın

Anneler Günü  14 Mayıs Pazar günüdür, hepimizi bir heyecan alıp gitmekte, hediye seçmekte zorlanıyoruz. Acaba beğenir mi ? Hediyeler satın alsam çok pahalı şeklinde olumsuz düşüncelere kapıldıysanız sizler için 16 adet videolu anlatımlı olarak hediye yapım fikrini bu yazımızda paylaştık.

Her birini farklı hediye olarak tercih edebilirsiniz. Unutmayın anneniz dünyada tek dir. 16 adet birbirinden farklı hediye yapılışı hakkında bilgi verdik. Siz en çok hangi hediyeyi beğendiniz? yorum kısmında yazıp bizimle paylaşırmıısınız? Ve kendi el emeğiniz ile yapmış olduğunuz hediyeleri daha çok beğeneceğini söyleyebiliriz.Hemen başlayalım hediyelerimizin yapılışına.

Fotoğraf Çerçevesi Magnet Yapımı – Hediye Yapımı

blank


Bu videoda anneniz ile birlikte olan fotoğraflarınız için şık bir çerçeve yapabilirsiniz.Yapılışı için videoyu izleyiniz.

Fincandan Dökülen Çiçek Şelalesi Yapılışı – Hediye Yapımı

Fincandan tabağa dökülen çiçekler

İnternet kullanan bir anneniz var ise mutlaka fincandan dökülen çiçek şelalesini biliyordur, Eğer bu tür bir hediyeyi beğeneceğini düşünüyorsanız mutlaka bu hediyeyi yapmanızı öneririz.

Kavanoz Şişesi ile Hediye Yapımı 

blank


Kavanoz şişesini süsleyip anneniz için daha şık bir hale getirebilirsiniz.Bu tür hediyeleri de annelerin çok sevdiğini söyleyebiliriz.

Eva Kağıdı ile Kalpli Not Hediye Yapımı – Hediye Yapımı

blank
Hediyelik Magnet Not Defteri Yapımı

Bu hediye fikrinde ise eva kağıdı ile kalp yapıyorsunuz ve alt kısmına annenizin yemek tarifi veya çeşitli not tutabileceği bir mini not defteri magnet halinde yapabilirsiniz.

Eva Kağıdı ve Pipet ile Çiçek Nasıl Yapılır ?  Hediye Yapımı

blank
Eva ve Pipet ile Çiçek Nasıl Yapılır – Okul Öncesi

Yine eva kağıdı ile sevi seviyorum canım annem notu ile çiçek yaparsanız bence kesinlikle beğenecektir.

Takı Kutusu Yapımı – Hediye Yapımı

blank


Her annenin bir takı kutusu mevcuttur, sizin annenizin de öyle takılarını bir arada tutabileceği harika takı kutusu yapabilirsiniz.

Kibrit Kutularından Minik Çekmeceler Yapın – Hediye Yapımı

blank


Sitemiz takipçilerinin en çok sevdiği ve beğendiği projelerden birisi minik çekmeceler videosuydu.Anennizin minik takılarını, küpe, yüzük, vs gibi takılarını bir arada tutabileceği harika bir proje.

Kristal Taş ve Zincir ile Bileklik Yapımı – Hediye Yapımı

blank


Kristal taş ile annenize çok şık bir bileklik yapabilirsiniz. Gerçekten de maliyeti çok ucuz ve çok gösterişli bir bileklik modelidir.

Plastik Kaşık ile Ayna Yapılışı – Hediye Yapımı

blank
Plastik Kaşık ile Ayna Yapımı

Her anne evinin şık ve dekoratif görünmesini ister, bunu başlıcalarından biri mutfak için veya salon için şık bir aynadır. Belkide annenizi en çok beğeneceği hediyelerden biri olabilir. Biraz zahmetli ve maliyetli bir proje olabilir. Annenizin mutluluğu için buna değer.

İncili, Taşlı, Çiçekli Dekoratif 3’lü Ayna Seti Yapılışı – Hediye Yapımı

İncili, Taşlı, Çiçekli Dekoratif 3’lü Ayna Seti Yapılışı – Kendin Yap -DIY

Yukarıda belirttiğimiz gibi aynalar ev için vaz geçilmez bir dekordur. Bu hediyeyi siz de yapabilirsiniz. Hem ucuz, hem kolay ve hemde pratik bir ayna yapımı fikridir. Üç aynayı yan yana dizdiğinizde harika bir görünüme sahip olacaktır.

Kağıt ile Sümbül Çiçeği Yapımı – Hediye Yapımı

Kağıt ile Sümbül Çiçeği Yapımı

Daha öncede belirttiğimiz gibi eğer anneniz çiçek seviyor ise ona kendi eliniz ile yaptığınız çiçek hediye edebilirsiniz. Heleki anneniz sümbül çiçeği seviyorsa, tam isabet bir hediye olabilir.

Kolye Nasıl Yapılır ? Kalpli Anahtarlık Yapımı – Hediye Yapımı

Kalpli Anahtarlık Yapımı – Kendin Yap – DIY

Aneniz için sürekli yanında taşıyabileceği kalpli şık anahtarlık veya kolye yapabilirsiniz. Çok kolay ve pratik bir hediye fikridir.

Pet Şişeden Sepet Yapılışı – Hediye Yapımı

Pet Şişeden Sepet Yapılışı – DIY – Kendin Yap

Pet şişe veya plastik şişe ile azıcık bir örgü bilginiz var ise şık bir sepet yapabilirsiniz. Neredeyse sıfır maliyetli bir çalışma olacaktır.

Gözlük Kılıfı Yapılışı – Hediye Yapımı

blank
Gözlük Kılıfı Yapılışı

Yaz geldi artık güneş gözlükleri kullanılmaya başladı, eğer annenizin bu tür bir ürüne ihtiyacı olduğunu düşünüyorsaniz, hiç beklemeden bu hediyeyi yapmaya başlayabilirsiniz.

Plastik Kaşıktan Dekoratif Vazo Yapımı – Hediye Yapımı

blank


Anneler için ev dekoru en önde gelir, plastik kaışıktan dekoratif bir vazo yapabilir, yapay çiçek veya eva kağıdı ile çiçek yapıp hediye edebilirsiniz.

Mandal ile Not Tutacağı Yapımı – Hediye Yapımı

Mandal ile Not Tutacağı Yapımı
Mandal ile Not Tutacağı Yapımı

Annenizin işini kolaylaştıracak bir not tutacağı yapabilirsiniz hemde mandal ile, mandaldan not tutacağı basit gelebilir ancak anneler mutfakta sizin yaptığınız not tutacağını her kullandıkça aklına siz geleceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ