Anneniz için 10 Hediye Önerisi

Anneniz için 10 Hediye Önerisi

Annelerimiz bizim en değerli varlıklarımızdır. Onları ara sıra da olsa hatırlamalı ve hediyeler ile mutlu etmeliyiz. Şimdi size annenizi mutlu etmeye fazlasıyla yetecek 10 hediye fikri sunacağız.

  1. Duygularınızı kağıda dökün: Her ne kadar artık devir değişmiş olsa da duygularınızı yazdığınız güzel bir mektup eminim ki annenizi oldukça duygulandıracak ve özel hissettirecektir.
  2. Annenizi baştan yaratın: Kadınlar yaş ilerledikçe kendilerine daha az özen göstermeye başlarlar ama güzel görünmeyi de severler. Sizde annenizi alarak kuaföre gidebilir, saçının rengini değiştirebilir, tırnak bakımı yaptırabilirsiniz. Güzel ve farklı görünmek annenize iyi gelecektir.
  3. Annenizi spora gönderin: Kadınlar ne yazık ki yaş ilerledikçe kilo problemleri yaşamaktadır. Bu yüzden de mutsuz ve sağlıksız günler yaşamaktadır. Sizde annenize spor salonu üyeliği hediye ederek onu sevindirebilirsiniz.
  4. Romantizm yaşatın: Babanız ile gidebilecekleri güzel bir tatil planı eminim annenizin oldukça hoşuna gidecek ve mest etmeye yetecektir.
  5. Ablim hediye edebilirsiniz: Annenizin ve sizin eski resimlerinizden oluşan bir albüm yaparak hediye edebilirsiniz.
  6. Hayallerini gerçekleştirin: Annenizin yıllardır hayalini kurduğu bir şeyi onun için ayarlayabilirsiniz. Sevdiği ve gitmek istediği bir yere tatil ayarlayabilir veya evin bir odasını dekore ettirebilirsiniz.
  7. Eski arkadaşlarını bulun: Anneniz eski arkadaşları ile buluşsa, görüşse, tekrar bir araya gelse eminim ki bundan oldukça memnun ve mutlu olacaktır. Birkaç eski arkadaşını bularak bir görüşme ayarlayabilirsiniz.
  8. Temizlik yaparak kalbini fethedin: Hangi anne sevmez ki temizliği öyle değil mi? Sizde annenizin evde olmadığı bir zamanda evini güzelce temizleyebilirsiniz. Mis gibi kokan bir ev ile karşılaştığında yüzünde bir tebessüm olacaktır.
  9. Yastık dikin: Anneniz için dikeceğiniz el emeği harcadığınız bir yastık onu çok mutlu edebilir.
  10. Hobilerini dikkate alın: Annenizin ilgi alanlarının farkında olun ve ona hobileri ile ilgilendiğinizi belirten cümleler kurun, takdir edin.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ