Arı figürlü kese lif yapımı

Arı figürlü kese lif yapımı çocuklar için de kullanılabilecek görselliği güzel olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Arı figürlü kese lif modeli figürlü lif sevenlerin beğeneceği güzel lif örneğidir. Detaylı video anlatımı ile kolaylıkla uygulayacağınız bir modeldir.

Ayrıca sayfamızda tasarım lif modelleri, en yeni lif çalışmaları mevcuttur. Çeyizlik lif örnekleri bulunmaktadır. Lif modellerinde en yeni lif örneklerini sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Arı figürlü kese lif yapımı

Arı kese lif modelimizin tasarımı bana ait lifimize sarı siyah kırmızı ve beyaz lif ipi kullanıyoruz.

Tığ numaramız 5 yada 6 olabilir.

Arı lifimizi 8 fıstıkla başlıyoruz sıra sonlarında artırma işlemi uygulayıp 10 fıstığa ulaşıyoruz arımızın gövdesini siyah ve sarı çizgili olarak yıldız tekniği çalışıyoruz 12 sıra çalıştıktan sonra sıra başlarında eksiltme uygulayıp 6 fıstığa ulaştıktan sonra arımızın gövdesini tamamlıyoruz.

Bu gövdeden iki parça çalışıyoruz kenarlarımıza beyaz iplikle ikili kanat çalışması yapıyoruz modelimizin on parçasına ağız ve gözleri çalışıp modelimizi birleştiriyoruz bas bölümüme arımızın antenlerini çalışıp arı kese modelimizi tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uyguluyoruz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

elisi sevdası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Arı figürlü kese lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ