Aspiratör filtresi nasıl temizlenir?

Aspiratör filtresi nasıl temizlenir?

Aspiratör filtresi nasıl temizlenir? en çok düşündüren konular arasında, yer almaktadır, hanımların zamanının çoğunluğu mutfakta geçmektedir, yemek yaparken en çok yağ çeken aspiratör olunca kirlenmemesi mümkün değil,

zamanımız yetmediğinde iyi temizliği olmaması yağ oluşumuna zemin hazırlıyor sararan biriken yağlar oldukça kötü görüntü veriyor. Devamlı silinen bir bölge olmadığından üst kısmını daha çok sildiğimiz aspiratör, iç kısmı ise devamlı yağ çekmesiyle sarı bir görünüm içine giriyor, ihmal ettiğimiz mutfaktaki bir bölüm diye biliriz. Sizler için güzel ve çabuk olan bir kaç püf noktası, pratik bilgiler paylaşımı yapıyoruz. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız yeni pratik bilgilerde görüşmek üzere bol temiz günler dileriz.

Bulaşık deterjanı ile aspiratör temizliği

blank

Bulaşık deterjanı ile aspiratör temizliği

 

 

Bulaşık makinesi deterjanı ile harika bir temizlik sağlaya bilirsiniz, evimizde bulunan pratik yöntemler arasında yer almaya ve hanımların en çok tercihleri arasında, yapmanız gereken aspiratörün yağ kısımlı filtresini çıkartalım ve bir tepsi içine alalım ve bir tablet bulaşık makinesi deterjanı ekleyip sıcak su dökelim ve bekleyip sonucu görelim, yağın aktığını göreceksiniz, parlayan bir filtre tertemiz olacaktır.

 

 

blank

Aspiratör temizliği

Diğer yöntem ise çamaşır makinesi deterjanı ile harika çözümlere ulaşa bilirsiniz. Devamını videomuzun içeriğinde izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Aspiratör filtresi nasıl temizlenir video anlatımlı buradan izleye bilirsiniz.

Bu güzel video için Nadide Söyler Dumanlar hanımefendiye çok teşekkür ederiz..

 

blank

Aspiratör filtresi nasıl temizlenir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ