Ayakkabı Duvarı Yapmanın Yolu

  Kadınlar uzun topuklu ayakkabılara bayılırlar. Birçok kombine eşlik eden ve kadınların vazgeçilmezi olan uzun topuklu ayakkabılar için bir duvar tasarlayabilir ve oraya özenle yerleştirebilirsiniz. Uzun topuklu ayakkabılar birçok kadının ortak zevklerinden biridir. Ancak onları saklamak kimi zaman sorun yaratabilir. Ayakkabı koleksiyonunuz var ise ve onu nasıl saklayacağınızı bilmiyorsanız bunun için size harika ve ucuz bir yol göstereceğiz.

Ayakkabılarınız için ayakkabı duvarı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça basit ve kolaydır. Sizde kendi evinizin uygun bir duvarı için rahatlıkla yapabilirsiniz.

   Ayakkabı duvarı yapmak için gerekli olan malzemeler ise şunlardır: Birkaç ahşap korniş, biraz boya, zımpara kağıdı, yeterli miktarda vida ve uygulamayı yapabileceğiniz boş bir duvar sizin için yeterli olacaktır. İlk önce kornişleri iyice zımparalayınız. Daha düz ve pürüzsüz olması için bu işlemi yapmanız gerekir. Daha sonra ise sevdiğiniz ve seçtiğiniz bir boya ile boyayınız ve kurumasını bekleyiniz. Bir kurşun kalem yardımı ile duvarda kornişleri yerleştireceğiniz alanları işaretleyiniz. Boyayıp, kuruyan kornişleri vidalar yardımı ile duvara yerleştirip monte ediniz. Bunu tek başına yapamazsanız birinden yardım alabilirsiniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra ayakkabı duvarınız kullanıma hazır olacaktır.

Şimdi uzun topuklu ayakkabılarınızı dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Ayakkabı duvarı sayesinde hem boşta kalmış olan ayakkabılarınız için depolama alanı yaratacak hem de şık bir dekor elde etmiş olacaksınız. Ayakkabıları kutulara koyup istiflemek yerine bu işlem oldukça şık ve kullanışlı olacaktır. Hem basit hem de kullanışlı olan bu yöntemi evinizde istediğiniz duvarı seçerek rahatlıkla yapabilir ve kullanabilirsiniz. Korniş rengini istediğiniz renkte boyayarak odanızla arasında uyum sağlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ