Ayakkabı Kutularını Başka Şekilde Kullanmanın Yaratıcı Yolları

  Evinizden çok fazla ayakkabı kutusu olabilir. Bunları çöpe atmadan farklı şekillerden değerlendirip, dönüştürerek kullanışlı birer ürün haline getirebilirsiniz. Birçok yaratıcı fikir ve uygulama bulunmaktadır. Bunları sizin için bir araya getirdik ve anlatacağız.

blank

Ayakkabı kutularından farklı şeklinde yararlanmanın yolları:

  1. Çocuklarınız için sanat malzemelerini veya okul malzemelerini koymak için şık bir toparlayıcı yapabilirsiniz. Çocuklarınız ile beraber kutunun dışını süsleyerek, boyayarak veya kaplayarak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.
  2. Küçük çocuğunuz varsa onun için ayakkabı kutusunun içerisine mermerden yapboz yaparak onlara özgün bir oyun sunabilirsiniz. Aynı zamanda ufak tefek oyuncaklarını toparlamak içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

blank

3- Çocuklarınız içine içine langırt yapıp keyifli bir oyuna dönüştürebilirsiniz. Bu eminim çocuğunuzun da oldukça hoşuna gidecek bir uygulama olacaktır.

4- Boş ayakkabı kutularını renkli kaplama kağıtları ile kaplayarak şık hediye kutuları elde edebilirsiniz. İçine farklı hediyeler ile doldurarak sevdiklerinize verebilir, onları mutlu edebilirsiniz.

5- Çocuklarınız için ayakkabı kutularının içerisine oyun alanları yapabilirsiniz. Araba garajı gibi planlayabileceğiniz gibi aynı zamanda bebekler için bir ev gibi düzenleyip oyun alanı, farklı bir oyuncak elde edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz oyuncakları çocuklarınız ile beraber yaparak etkili bir zaman dilimi geçirebilir.

blank

6- Hem çocuklarınızın yeteneklerinin gelişmesini sağlayabilir hem de beraber güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

7- Boş ayakkabı kutularını renkli kağıtlar veya yapışkanlı folyolar ile kaplayarak dolap içi düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. Çorapları, takıları, aksesuarları koymak için şık bir toparlayıcı olabilir.

8- Ayakkabı kutularını kaplayarak çocuklarınız için şık bir çanta veya bavul gibi tasarlayabilirsiniz. Çocuklarınızın özel eşyalarının ve notlarının bulunduğu bu fikir eminim onlarında oldukça hoşuna gidecektir.

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ