Muhteşem Vazo Fikirleri

  El emeği ile yapılmış ürünlere her geçen gün ilgi ve alaka artmaktadır. Özelikle de ev dekorunda kullanılan birbirinden şık aksesuarlar ve dekoratif ürünler elde edilmeye başlamıştır. Sizde el becerilerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak evleriniz için birbirinden şık ve gösterişli ürünler elde edebilirsiniz. Bunun için istemeniz ve biraz el becerinizin olması yeterli olacaktır. Hayal gücünüzü de kullanarak farklı ürünler tasarlayabilirsiniz.

Evinizdeki boş kavanozları veya kullanmadığınız vazoları dönüştürerek şık bir hale getirebilirsiniz. Muhteşem vazo fikirleri arasından birkaçını sizler için paylaşacağız.

blank

Kullanmadığınız vazoları veya boş kavanozları renkli cam boyaları ile boyayarak şık ve gösterili bir hale getirebilir ve evinizin dekorunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vazonuzu tek renk ile boyayabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak şık vazolarda elde edebilirsiniz.

blank

Mermere benzetilmiş vazolar tasarlayıp yapabilirsiniz. Eski vazolarınızı veya boş kavanozlarınızı mermer boyası ile boyayarak farklı bir hava katabilir ve evlerinizde dekor ürünü olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullandığınız boyanın rengini ev dekorunuza uygun olacak şekilde seçebilirsiniz.

blank

Boş şişelerin veya kavanozların dışına el örgüsü ile kılıflar örebilirsiniz. Tek renk ipi kullanabileceğiniz gibi birden farklı rengi bir arada kullanarak rengarenk vazolar elde edebilirsiniz.

Boş kavanozlarınızın veya boş şişelerin dışını yapışkanlı folyo kağıtları ile kaplayarak şık birer vazoya dönüştürebilirsiniz.

blank

Eskimiş vazolarınızın dışına yapıştırıcıları kullanarak taş görünümü kazandırabilirsiniz. Topladığınız ufak ve farklı şekillerdeki taşları yapıştırıcı yardımı ile vazonuzun dışına kaplayabilirsiniz. Oldukça orijinal ve güzel bir görünüm  elde edebilirsiniz.

Kalın ipler ile eskimiş olan vazolarınızın dışını kaplayarak farklı bir görünüm elde edebilir ve ev dekorunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ