Ayçiçeği Lif Modeli

Çeyizlerin vazgeçilmez parçası nedir desem muhakkak 10 cevaptan 8 i lif modelleri olur . Her gelinin çeyizinde hem kullanmalık hem de hediyelik lifler muhakkak bulunur.

Lif modelleri örgü dünyasının büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Birden fazla teknik ile birçok farklı model elde edebiliriz. Günümüzde var olan o kadar modele rağmen hala yeni tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Sosyal medya geliş de bu modellere ulaşımımız kolaylaşmıştır.

Günümüzde anlatım videoları sayesinde zor modelleri yaparken bile çok zorlanmıyoruz. Bugün de sizin için yapımı çok kolay bir lif modelinin anlatımını sunacağız.

Genellikle çeyizler için hazırlanan liflerin birçok farklı ve güzel modelini sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız kolay kutu teknik lif modelinin anlatım videosunu ise Örgü Merakı youtube kanalından sizlerle buluşturuyoruz.

Sitemizde bunun gibi daha birçok lif modeline, bebek ve yetişkin kıyafetlerinin yapımı ve anlatımına ve daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için buradayız.

Ayçiçeği Lif Modeli Anlatım Modeli ;

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ