Baby Shower Fikirleri

Baby Shower Fikirleri

Baby Shower Fikirleri

Yurt dışında ülkemize yayılan ve giderek daha fazla yayılmaya ve yapılmaya başlayan baby shower partileri bebek doğmadan kısa bir süre önce anne adayını mutlu etmek ve destek olmak için yapılan partidir.

Bebeğin gelişi için hazırlanan baby shower partilerini kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi aynı zamanda bu iş için kurulmuş organizasyon şirketleri ile de bağlantı kurabilirsiniz. Sırf bu iş için malzeme ve süs satan pek çok organizasyon şirketi bulunmaktadır.

baby-shower-fikirleri

Anne adayıysanız veya sevdiğiniz biri anne adayı ise ve baby shower düzenlemek istiyorsanız bunu ister organizasyon şirketlerinden yardım ve fikir alarak isterseniz de kendiniz planlayıp yapabilirsiniz. Sizler fikir olması açısından baby shower fikirleri arasından birkaçını bir araya getirdik. Bunlardan bazıları şunlardır;

baby-shower-fikirleri

  • Harika ve kusursuz bir baby shower partisi düzenlemek istiyorsanız en yaratıcı pastalar, cupcake’ler, şekerlemeler, göz alıcı dekor malzemeleri ve misafirler için dağıtılacak özen hediyelikler hazırlamalısınız.

baby-shower-fikirleri

  • Anne adayının hamileliği süresince çekilmiş resimlerinden oluşan bir köşe hazırlayabilirsiniz. Resimleri balonların ucuna da asabilirsiniz.

baby-shower-fikirleri

  • Baby shower partilerinin olmazsa olmazı olan pasta seçimini şaşırtıcı olacak şekilde seçiniz.
  • İkramlık tercihleriniz de yine sıradan yerine daha şık görünümlü aynı zamanda da lezzetli olmalıdır.
  • Masa düzeni ve mekan süslemesi yapılırken annenin sevdiği renkler ve bebeğin cinsiyeti ön planda tutulmalıdır.
  • Bez pastası son zamanların en trend hediyelerinden biridir. Sizde anne adayı için bir tane hazırlayabilirsiniz.

baby-shower-fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ