Bademli yıldız yeni lif modeli yapılışı

Bademli yıldız yeni lif modeli yapılışı yeni dilimli lif modeli yapım aşaması kolay olan görselliği oldukça göze hitap eden lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dilimli lif örneklerini sevenler için bütün örülen dilimli lif modelidir. Birçok renk seçeneği ile yapabileceğiniz lif modelidir.

Lif modelleri çeyizlik ve sipariş için oldukça sevilen el işleri arasındadır. Lif modelleri youtube kanallarında oldukça fazla ilgi alan el işleri arasında yer almaktadır. Geniş model seçeneği olması ilginin artmasında oldukça etkili olmaktadır. Ayrıca sitemizde oldukça geniş lif örnekleri bulunmaktadır. Yazımızdaki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Bademli yıldız yeni lif modeli yapılış

3 renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak sihirli halka oluşturalım halkanın içine toplamda on iki trabzan ile dolduralım, ikinci sırada altı fıstık yapıyoruz aralarda zincir çekip ve bir boşluk atlayarak dilim oluşturuyoruz. Üçüncü sırada fıstık tepesine kapalı fıstık tekrar fıstık tepesine ve dibine açık fıstık birlikte kapatalım aralarda zincir çekerek aynı işlemi bütün sıraya tamamlayalım. Arttırma yaparak dilimleri oluşturalım devamında eksilterek dilime baklava dilimi formunu verelim. Dilim orta kısmında çiçek detayı bulunmaktadır. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Bademli yıldız yeni lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ