Canım Anne

Bağırsakları Ne Çalıştırır?

Bağırsakları Ne Çalıştırır?

Bağırsakları ne çalıştırır, bağırsak düzenlemesi sağlayan doğal tarifler ve doğal yiyecekler nelerdir içeriğimizden bulabilirsiniz.

Beslenme düzeni, stres, bazı hastalıklar nedeniyle bağırsaklar düzensiz çalışabilir. Bağırsakların düzenli çalışması için düzenli su tüketmek, çok fazla katı beslenmemek gerekir. ayrıca hareketli olmak da gerekir. Bağırsak düzeniniz kötüleştiyse veya kabızlık gibi sorunlar çekiyorsanız doğal besinlerden yardım alabilirsiniz. Doğal probiyotik olan besinleri düzenli aralıklarla tüketmeniz gerekir. Bağırsakları ne çalıştırır merak ediyorsanız aşağıdan detaylı olarak doğal bağırsak düzenleyicileri bulabilirsiniz.

Bağırsakları Ne Çalıştırır?

  • Çiğ sarımsak tüketmeniz bağırsaklarınızı zararlı bakterilere karşı koruyacaktır.Bağırsakları temizler hastalıklara karşı korur.
  • Kemik suyunu ayda bir iki kez tüketebilirsiniz. Kemik suyunda yüksek oranda protein, vitamin ve mineraller bulunur. Bunlar hem bağışıklık sisteminizi korur hem de sizi hastalıklardan korur. Özellikle de bağırsak hastalıklarının önüne geçer.
  • Bağırsak sorunlarını çözmek için içerisinde lif içeren yiyecekler tüketmek gerekir. Pırasa içerisinde yeterli miktarda lif bulunduğu için bağırsaklarınızı çalıştırır ve düzenler.
  • Bağırsaklarınız çalışmadığında ve şişkinlik hissettiğinizde kayısı tüketebilirsiniz. Kayısı hem lifli bir besindir hem de bağırsakları çalıştırır.
  • Kuru erikte kayısı ile aynı etkiye sahiptir. Günde bir iki adet kuru erik tüketmek bağırsaklarınızı düzenleyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ