Canım Anne

Baklava desenli uzun lif yapılışı

Baklava desenli uzun lif yapılışı

Baklava desenli uzun lif yapılışı çeyizlik lif örneği arayan arkadaşlar için harika uzun lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Uzun lif modelleri farklı lif örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif modeline ulaşabilirsiniz.

Sipariş alan hanımlarımız içinde güzel lif örnekleri ve yapılışları sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Lif modelleri tığ işi tekniğiniz en çok yapılan el işleri arsında yer almaktadır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlar içinde video anlatımlar oldukça yardımcı olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Baklava desenli uzun lif yapılışı

3 Renk lif modeli kullanılmıştır.

Modelimiz yıldız tekniği uygulaması yapılmaktadır.

Model 3 parçadan oluşmaktadır.

3 Zincir çekip fıstık uygulaması yapalım. 3 dolgulu üçlü fıstık uygulaması yapılmaktadır. Arttırma tekniği ile devam edilmektedir. Modelimizi detaylı anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Baklava desenli uzun lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek yapabilirsiniz.

https://youtu.be/t1sgp3-mfnk
Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ