Canım Anne

Motifli yazma oyası yapılışı

Motifli yazma oyası yapılışı

Motifli yazma oyası yapılışı tek motifle iki oya modelini yapabilirsiniz. Yazma kenar oyası arayan arkadaşlarımız için motifli yazma oyasını yapabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi çember oyalarını sayfamızda bulabilirsiniz. İstediğiniz aradığınız iğne oyasından tığ işi yazma kenarlarına ulaşabilirsiniz.

Video anlatımlarla modelleri yapabilmeniz oldukça kolay olacaktır. Özellikle yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız için bir çok örneği uygulamaları kolaylık sağlayacaktır. Yeni yazma örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Motifli yazma oyası yapılışı

Malzemeler: 3 renk oya ipi
22 numara tığ
Oya boncuğu
Makas

Yapılışı: Motiflerden oluşan oya modelimiz 3 asamadan oluşuyor ve motif iki renk ile çalışarak tamamlanıyor. Ortasına 16 zincir ile halka yapılıp içine sık iğne ile dolgu yapılıp uç kısımda pıtırcık yapıp diğer yarısını da sık iğne yaparak tamamlıyoruz. Diğer renk ipimiz ile trabzanlar ve içine fıstık dolguları yaparak farklı bir görüntü elde ediyoruz. Son asama olarak kenar uygulamasını yaparak motiflerimizi tamamlıyoruz. Kenar uygulaması olarak ister sade isterseniz boncuklu yaparak farklılık katabilirsiniz. Motiflerimizi tamamladıktan sonra ekleme işlemini yaparak tamamlıyoruz.

Yazma oyası, yazma kenar oyaları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan kar tanesi oya modeli için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Motifli yazma oyası yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel yazma oyası modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ