Baklava di̇li̇mi̇ di̇ki̇şsi̇z bere yapımı

Baklava di̇li̇mi̇ di̇ki̇şsi̇z bere yapımı

cani̇manne.com dan herkese merhabalar bu vi̇deomuz da baklava di̇li̇mi̇ di̇ki̇şsi̇z bere anlatımını yaptık,  son zamanlarda çok popüler olan baklava di̇li̇mi̇ modeli̇ bere yapımında kullanınca ortaya çok şık bere modeli̇ çıktı.

Hem yeti̇şki̇n, hemde çocuklarımıza rahatlıkla kullanabi̇leceği̇mi̇z bere şu kış günleri̇nde çocuklarımıza güvenle sıcacık giydirebileceğiniz, bi̇z yeti̇şki̇nler i̇çi̇n de şıklığınıza şıklık katacak çok beğeneceğiniz bere modelidir.

Daha fazla detay için Bere i̇çi̇n bütün detayları vi̇deomuz da paylaştık.

Baklava dilimi dikişsiz bere i̇çi̇n gerekli̇ malzemeler

  • 5 no mi̇si̇nalı şi̇ş
  • 7 no mi̇si̇nalı şi̇ş
  • 2 renk yün
  • 1 adet ponpon
  • i̇pleri̇m kalin i̇p
  • i̇p alırken üzeri̇ndeki̇ bant ta 6. 7. No şişlere uygun olmalı

Baklava dilimi dikişsiz bere bütün detayları ile videomuzda mevcut ama şöyle bi özet geçecek olursak
5 no şişimizle 72 ilmek başladık 15 sıra lastik ördük bir ilmek ters bir ilmek düz şeklinde lastikten sonra ikinci ipimizle aralarında 12 ilmek artırarak 84 ilmeğe ulaştık ikinci sırada modelimizi uyguladık 8 ilmek düz ördük 4 ilmek burgu yaptık daha sonra burgularımızı yanlara doğru ilmeklerimizi kaydırarak baklava dilimi şeklini verdik istediğimiz uzunluğa gelene kadar bu işlemi devam ettirdik.

Baklava di̇li̇mi̇ di̇ki̇şsi̇z bere yapımı videolu anlatım

daha fazlasını görmek i̇çi̇n vi̇deomuzu i̇zlemeye ne dersi̇ni̇z ? haydi̇ o zaman vi̇deoya

Videomuzu beğenmeyi paylaşmayı ve yorum yazmayı unutmayın lütfen ? her türlü soru görüş ve öneri içeren yorumlarınızı bekliyoruz?
Canimanne sitesinin son videolarının ilk haberlerini bildirim olarak alabilmek için canimannetv YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz sormak istediğiniz sorularınız varsa videonun altına yorum bırakın yorumlarınız bizim için çok kıymetli mutlaka dönüş yaparız ❤ Yapacak olan herkese şimdiden kolaylıklar diliyoruz sizleri çok seviyoruz hoşçakalın ???

Sevgili arkadaşlar sizlerde videolarımızı izleyerek yaptığınız örgüleri sayfalarınızda bizi @canimannecom etiketini ekleyerek paylaşırsanız çok seviniriz, ayrıca etiketlediğiniz görselleri tüm sayfalarımızda sizin adınıza paylaşabiliriz.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ