Basamak uzun lif modeli yapımı

Basamak uzun lif modeli yapımı yine güzel lif modeli ile sizlerin karşısındayız. Uzun lif modelini sevenler için tek fıstık uygulamalı renkli lif örneğini severek yapacağınız ve çeyizlik lif olarak uygun bir modeldir.

Basamak uzun lif modelleri en çok yapılan lif modelleri arasında yer almaya devam etmektedir. Renkli lif örnekleri görselliğinin güzelliği ayrı bir şıklık kattığını düşünüyorum.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri olmaya devam ederken yeni tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Sizlerde sayfamızı ziyaret ederek en güzel lif örneklerine ulaşabilirsiniz. Özellikle sipariş alan arkadaşlarımız için bir çok lif modelimiz alternatif olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımıza video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Basamak uzun lif modeli yapımı

Renkli basamak lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığ tercih edilmiştir. Sizler elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

11 zincir çekip başlıyoruz zincirlerin içine 1 er zincir arayla fıstık yaparak başlıyoruz. Tekli fıstık tekniğiyle yapılan bu modelde bir üst sırada bu 3 fıstığın etrafına fıstıklar yapıyoruz. Her sırada renk değiştirerek bu şekilde istenen büyüklüğe gelene kadar yapıyoruz. Kenar oyası için fıstık üzerine pipirik yapıyoruz. Uç kısımları için kolay püskül yapıyoruz ve lif modelimizi bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımıza çok kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Basamak uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ