Buzdolabı süsü ve mevlüt hediyelikleri yapımı

Buzdolabı süsü ve mevlüt hediyelikleri yapımı

Buzdolabı süsü ve mevlüt hediyelikleri yapımı siz değerli takipçilerimiz için çok güzel, şirin, minik sepet yapılışlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Buzdolabı magnet olarak uygulaya bileceğiniz minik sepetlerimizi sünnet, doğum günlerinde hediyelik olarak sevdiklerinize çok güzel hatıra olacaktır.

Örgü el işleri olarak yapılan minik sepetlerimizi anneler gününde en değerli armağan olabilir. Süsleme tekniğini sizler istediğiniz gibi süsleyip farklı renk seçeneği kullanarak en anlamlı hediye olmasını sağlaya bilirsiniz.

Buzdolabı süsü ve mevlüt hediyelikleri modelini kendi ev dekorasyonu için yapabilirsiniz. Çocuklarınızın odalarında çok şirin durabilecek görselliği çok tatlı olan minik minik sepetler mutfağımıza da çok yakışacaktır. İçlerine küçük amigurumi meyveler yapılabilir. Hanımlarımızın geniş fikirlerine kalmıştır. Yeni güzel örgü ve el işlerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Buzdolabı süsü ve mevlüt hediyelikleri yapımı

Buzdolabı süsü mevlüt hediyelikleri

Minik sepetlerimize 9 mm tığ la sihirli halka yaparak başlıyoruz. İstediğimiz büyüklüğe geldiğinde ilmekleri Tek taraftan alarak sepeti oluşturmaya başlıyoruz. 3 sıra ördükten sonra 9 zincir çekip karşı tarafa sabitleyerek bitiriyoruz. Süslemeyi elinizde bulunan her malzeme ile yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Buzdolabı magnet, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Buzdolabı süsü ve mevlüt hediyelikleri yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel şirin sepet yapılışları için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ