Basit beş şiş patik yapılışı

Basit beş şiş patik yapılışı oldukça kolay olan ve kibar örgü patik modeli olduğunu düşünüyoruz. Beş şiş tekniğini belen arkadaşlarımız için kolay olacaktır. Yapılışını bilmeyen hanımlarımız video anlatımı izleyerek bu patik örneğini yapabilirler.

Beş şiş patik modeli günlük kullanım için oldukça uygundur. İp rengini farkı ve kıyafetlerinize uygun seçerek uyumu sağlayabilirsiniz.

Patik modelleri kış boyunca en çok kullandığımız kıyafettir. Çok kullanımı ayağımızda yıpranmaktadır. Farklı çeşit patik yapabilirsiniz. Sayfamızda çeşit ve farklı teknik çalışması patik modellerini bulabilirsiniz. Yeni örgü patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Basit beş şiş patik yapılışı

36, 37 Ayaklar için uygundur.

3 Renk patik ipi

5 Adet patik şişi

İlk olarak burun kısmından başlıyoruz. 10 İlmek iki şişe atalım ve düz olarak örelim. İki şişte ayrı ayrı on ilmek olmuş oldu.

Sıra başında örüp arttırma uyguluyoruz. Devamında ilmekleri ayırıyoruz ve altı ilmek bırakıyoruz. Bu şekilde burun kısmını oluşturuyoruz. Her şişte 12 ilmek olana kadar örelim. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Deneyecek olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Basit beş şiş patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ