Basit tığ işi bere yapımı

Basit tığ işi bere yapımı kışın en şık bere yapılışları canimanne.com sayfasında ziyaret etmeyi ve yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi sevenler için yine harika bere yapılışı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Zevkle örebileceğiniz bere modeli olacaktır. Komşularınıza bizlerden bahsetmeyi unutmayınız.

Farklı renklerde bir çok bere yapabilirsiniz. Çiçek detaylı olan görselliğini arttıran şık bir bere örneği olarak sizlerin detaylara ekler yaparak değişiklik yapabilirsiniz. Çiçeğin orta kısmına inci, yada daha küçük çiçek detayı yanına yaprak yapımı olabilir.

Hanımlarımızın en sevdiği el işleri örgü modelleri kış mevsimi soğuk havalarda en güzel hobimiz el işi olmaktadır. Ve farklı örgü modelleri arken anlatımı detaylı ve yapılışı karışık olmayan örnekleri canimanne.com sayfamızda bulmak mümkündür.

Sizler için değerli takipçilerimiz canimanne ailesi olarak gün içerisinde örgü yapılışları elimizden geldiğince yer vermeye çalışıyoruz. Umarım faydalı olmuştur. Yeni güzel örgü modellerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Basit tığ işi bere yapımı

Basit tığ işi bere detayları ve yapılışı

Bere modeli yapılışı

Her türlü marka ip le örebileceğimiz bir tığ işi bere modeli aynı sayılarla küçük yaş ve yetişkinler için hazırlana bilen bir modeldir.

Nako rekor ip tercih edilmiştir

6 Numara tığ kullanımı

Fıstık dolgu ve sıkı iğne tekniği ile çalışılmıştır.

Altı fıstıkla başladım altı dilim toplam on iki sıra halinde artırarak örülen. Tekrarında artırmayı bırakıp her zincir yuvasına bir fıstık dolgusu yaparak dört sıra daha örülen. Başımızın alın kısmına gelecek yere sıkı iğne dolanarak örüp sık iğne sırası eksiltip ve fazla yapıla bilir. Süsleme çiçeği ile süsleyip bitirdik. İsteyen inci kullana bilir süslemek için çiçeğin orta kısmına ufak detay koyula bilir.

Örgü modelleri, Tığ işi bere yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşım ve beğeni olarak desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Harika bere yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel bere yapımı için çok teşekkür ediyorum.
blank
Basit tığ işi bere yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ