Canım Anne

Basit Tığ Oyaları 2019

Basit Tığ Oyaları 2019

Evde kolayca örebileceğiniz havlu, yazma veya mendil kenarları için en güzel, yeni, yapımı zaman almayan basit tığ oyaları 2019 modellerini derledik.

Tığ oyaları genellikle bebek mendilleri, yazma kenarları ve bebeğin üstüne örtülen beyaz örtünün kenarına örülmektedir. Çoğu örtülü kadının yazması çok olduğu için sürekli kolay örebilecekleri basit modeller ararlar. Basit tığ oyalarını yazmanızın rengine göre seçip kolayca örebilirsiniz. Ayrıca genç kızlarda yazma kenarlarını örüp çeyizlerine koyup çeşitliliği arttırabilir.

Genelde doğu ve güneydoğu anadolu bölgelerinde çoğu kadın yazma takar. Etrafı işlenmiş yazmaları gideceğiniz yere göre işlemeniz gerekir. Örneğin bir mevlüt davetine katılacaksanız beyaz yazmanızın kenarına ağır bir model işlemeniz gerekir. Fakat evde günlük yazma kenarlarınız için model arıyorsanız basit tığ oyaları 2019 modellerine göz atabilirsiniz.

Aynı şekilde sizin için derlediğimiz tığ oyalarını gün içerisinde misafirliğe gittiğiniz yerde de başınıza örtüp kullanabilirsiniz. Tığ oyalarının güzel bir görünümde olması için işlendiği yazmaya uygun olması gerekir. Yazmanız çok desenli ise kenarına ufak çiçekleri olan tek renkli tığ oyası modellerini kullanabilirsiniz. Ama yazmanız dümdüz bir renk ise onunla uyumlu renkte bir kaç ip seçip daha büyük şekilli olan modelleri kullanabilirsiniz.

Basit Tığ Oyaları 2019

Aşağıda yer alan modeller arasından zevkinize uygun olanı seçip yapılışını öğrenmek için canimannetv youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan tığ oyası modellerinin kategorisinden diğer modelleri de kolayca görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi