Basit uzun lif modeli yapılışı

Basit uzun lif modeli yapılışı

Basit uzun lif modeli yapılışı kullanışlı uzun lif modeli çizgili tasarı ve görüntüsü ile sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Kızlarımızın çeyizi için oldukça fazla yapılan lif modelleri farklı desenler ve şekillerle çeyizlerde yerini yeri almaktadır.

Basit uzun lif modelimiz renkli oluşu ile örerken daha zevkli örülebileceğini düşünüyorum. Kalan lif iplerini değerlendire bilirsiniz.

Banyo lifleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için uzun lif örneğimiz aradığınız lif çalışması olabilir. Farklı lif örnekleri arıyorsanız Canimanne.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yapılışları detaylı anlatımlı olarak bir çok lif modelini sitemizde bulabilirsiniz. En güzel lif modellerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin hoşçakalın.

Basit uzun lif modeli yapılışı

Basit uzun lif modeli detayları ve yapılışı

Görünümü hoş olmakla beraber çokta kullanışlı bir uzun lif yapımını sizlerle paylaşacağız.

7 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

3 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Modelin yapımı ikili fıstık yöntemi ile yapılıyor.

Arttırma yerlerine dikkat ederek örülüyor her sırada ip değişikliği ile birlikte dalgalı zikzak görünümü elde ediliyor. İkiye iki fıstık yaparak ortadan başlıyoruz. Her sırada köşeler de arttırma yapıp orta kısmı bitiriyoruz.

Yanlardan aynı işlemlerle örüp kulp kısmını tamamlıyoruz. Aynı işlemi diğer yana da yapıp kenar oyasını yapıp bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için paylaşımlar ve beğeniler oldukça önemlidir.

Çok beğenilen diğer lif örneğimiz için sosyete şekeri lif modeli yapılışına ulaşmak için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Basit uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ