Kare şeritli lif yapımı

Kare şeritli lif yapımı yeni tasarım lif modelleri arayanlar için güzel bir lif modeli olmuş, özellikle kare lif yapılışlarını seviyorsanız sizin aradığınız lif yapımı neden olmasın?

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında yer alırken, kız çeyizlerine oldukça fazla modeller yapılmaktadır. Lif örnekleri günden güne farklı modellerle karşımızda olmaktadır. Canimanne.com sayfamızda aradığınız bir çok değişik lif çalışmalarını bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Banyo lifleri yapıyor ve sipariş alıyorsanız sayfamızı ziyaret etmenizde fayda var. Oldukça farklı lif örneklerimiz sizleri bekliyor.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız mevcuttur. İstedikleri lif ip markasını tercih edebilirler. Elinizin ayarına uygun tığ seçimi uygun olacaktır. Yeni farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kare şeritli lif yapımı

Kare şeritli lif modeli detayları ve yapımı

Kare şeritli lif modelinde opal marka beyaz,pembe, mor,sarı renk kullanılmıştır.

Kutu tekniği ile çalışılmıştır.

6 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

Önce küçük sarı uç uca beş tane kareleri ördüm. Ardından beyaz kareleri mor ,beyaz ve pembe tekrarlayan karelerle ördüğüm lifi bitirip bir lif sahibi daha olduk.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarımız için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan basit uzun lif modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kare şeritli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel kare lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ