Bayan Eldiven Modelleri

Merhaba sevgili hanımlar. Bu yazımızda kendimiz için bir şeyler yapalım dedik. Malum önümüz kış. Sizler de biliyorsunuz ki, kış mevsiminde vücudumuz çok kuru kalıyor. Bu yüzden pek çok nemlendirici kremler deniyoruz. Hatta ellerimize sürmek için çantamızda sürekli krem taşıyoruz. Çünkü ellerimiz daha çok dışarıya temas ettiği için kış mevsiminde sürekli kuruyor ve çatlıyor. Soğuk havaya maruz kalan ellerimizi mutlaka korumamız gerekiyor. Bunu maalesef sadece nemlendirici kremler ile yapmak mümkün değil. Bu bakımdan soğuk havalarda mutlaka eldiven giymeliyiz. Böylece ellerimizin direkt olarak soğuğa maruz kalmasını önlemiş olacağız.

Bugün kendiniz eldiven örmeye ne dersiniz? Hamarat hanımlarımız eldivenlerini de kendileri örebilir tabii ki. Ayrıca sizlerle paylaşacağımız bayan eldiven modelleri oldukça basit. Bu nedenle sadece bir tane ile yetinmeyeceksiniz ve kendinize birden fazla model öreceğinizi düşünüyoruz. Sizlerle paylaştığımız örgü eldiven modelleri arasından herhangi birini seçip, hazır havalar henüz yeterince soğumadan hemen örmeye başlayabilirsiniz. Eğer dışarıdan eldiven satın alıyorsanız, bu eldivenleri kendinize özel bir hale de getirebilirsiniz. Sevdiğiniz çeşitli aksesuarları eldivenlerinize ekleyebilir ya kenarlarına istediğiniz gibi örgü işleri de yapabilirsiniz. Örgü işi eldiven modelleri ile oldukça şık görüneceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

Tığ işi eldiven modelleri ve şiş işi eldiven modelleri olarak seçeneğiniz oldukça fazla . Her ne şekilde olursa olsun, örgü işi bayan eldiven modelleri ile harikalar yaratacağınızı düşünüyoruz. İsterseniz kıyafetinize uygun olarak renkler seçebilir ve beğendiğiniz bir modeli farklı renkler kullanarak da örebilirsiniz. Ördüğünüz eldivenleri dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilir böylece kış için onların da ellerini korumalarını sağlayabilirsiniz.

Kolay tığ işi eldiven modelleri ile birlikte kış için daha pek çok kıyafet örebilirsiniz. Bunun için örgü ve el işleri kategorimizi inceleyebilir ve birbirinden güzel örgü modelleri bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ