Bayan örgü yelek modelleri – Sizlerden gelen

Bayan örgü yelek modelleri – Sizlerden gelen

Bayan örgü yelek modelleri – Sizlerden gelen yelek modelleri

Canimanne.com dan herkese merhabalar, Sevgili örgücü hanımlar sizlerin yapmış olduğu en güzel bayan yelek modellerini ve en yeni bayan yelek modellerini bu yazımızda sizler için derledik, 250 adet bayan örgü yelek modellerini aşağıda paylaştık.

2018 yılının en çok beğenilen bayan yeler türlerinden biri gelin yelek modelleri oldu, gelin yelek modelleri en çok angola ip çeşitleri ile  örülmesi tavsiye edilmektedir.  Geçtiğimiz haftalar da sizler den yoğun istek üzerine anlatımı istenilen Gelin yelek yapımı nı paylaşmıştık. Sizlerden gelen yorumları değerlendirerek Saç örgülü bayan yelek modeli anlatımı istendi. Hani şu turkuaz renkli olan yelek modeli var ya işte o modeli baştan sona kadar tüm detayları vererek videoda anlattık. Her türlü soru ve önerileriniz için mutlaka aşağıda yorum yap kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Aşağıda paylaşılan modeller sizlerden gelen bayan örgü yelek modelleridir. Canimanne.com sitesi olarak her hangi bir ürün siparişi almıyoruz. Bunu da burada not olarak hatırlatalım dedik.

Ayrıca beğendiğiniz modelleri sipariş vermek isterseniz resimlerin üzerinde ki yazan isimleri instagram veya facebook dan ulaşabilir model sahiplerine sipariş verebilirsiniz.

Yayınlanan bayan örgü yelek modelleri tığ işi tekniği ile yapılmış, motif motif örülmüş modellerdir.

Sizlerde yapmış olduğunuz bayan örgü yelek modellerini bizimle paylaşmak isterseniz @canimannecom etiketini eklemeniz yeterli olacaktır.  Bayan yelek modellerini örecek olan hamarat hanımlara kolaylıklar dileriz.

Beğendiğiniz bayan örgü yelek modelinin büyük halini görüntülemek için üzerine tıklamanız veya (dokunmanız) yeterli olacaktır.