Baykuş figürlü lif yapımı

Baykuş figürlü lif yapımı yeni tasarım lif örneklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Lif yapılışları hanımlarımız favori el işleri olmaya devam etmektedir. Çeyizlerin olmazsa olmazı olarak bir çok modeli de yapılmaktadır. Baykuş figürlü lif modelini istediğiniz renklerde uygulayabilirsiniz. Çocuklarınız içinde güzel banyo arkadaşı olacaktır.

Farklı güzel lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Takım lif modeli, kare, kese, yuvarlak, üç boyutlu gibi istediğiniz lif yapılışları video anlatımlı olarak bulmanız mümkündür. Ayrıca sipariş alan hanımlarımız içinde lif örneklerimiz model bulmanızda sizlere yardımcı olacağını düşünüyoruz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Baykuş figürlü lif yapımı

Yıldız taban üzerine yapılmış modeldir. Ayrıca istediğiniz tabana yapabilirsiniz.

Dikişsiz bir modeldir.

İstediğiniz renklerde çalışabilirsiniz. Elinizdeki ipleri değerlendire bilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçimi seçebilirsiniz.

Baykuş yapımı için sihirli halka yapıp içerisine fıstık yapıyoruz. Üç dolgulu fıstık bir kapılı fıstık sonra ikili açık fıstık birlikte kapatıyoruz. Tekrar iki tane açık fıstık yapalım. Toplamda halkanın içine altı fıstık yapmış olduk. Açık fıstık yapılıp üçlü fıstık arttırma tekniği yapıp yuvarlak baykuş figürünü oluşturuyoruz. Modelin detayları için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Baykuş figürlü lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ