Kız Bebek Hırkası Modelleri

Kız Bebek Hırkası Modelleri

İki erkek çocuk annesi olarak kız annelerini her zaman şanslı bulmuşumdur. Kızım olmamasına rağmen,girdiğim her mağazada bol çeşit ve renk yelpazesiyle ilk ziyaret ettiğim yer her zaman kız reyonları olmaya devam ediyor.

Sadece hazır giyimde değil, el örgülerinde de durum pek farklı sayılmaz. Sayfamızda en güzel kız bebek hırkası modelleri veriyoruz ama bir erkek annesi olarak şahsen kıskançlıktan da çatlamıyor değiliz :)

Biliyorum ki 2016 kız bebek hırka modelleri itina ile örülecek ve envaye çesit kurdela-düğme-aksesuar ile süslenip, minik ikoncanların gardroplarındakı yerlerini alacak.

Hadi bakalım şanslı kız çocuk anneleri, pembeli-morlu, renk renk yünler alınsın ve sayfamızda bulabileceğiniz en güzel kız bebek hırkası modelleri ile birleştirilerek çeşit çeşit hırkalara imza atısın.

Her ne kadar kız bebek sahibi olmasak da, tüm kıskançlıklarımızı bir kenara bırakarak siz “şanslı kız bebek anneleri” için kız bebek hırkası yapımı tekniklerini paylaşıyoruz. Bundan sonrası sizin el becerinize ve hayal gücünüze kalmış .Sanıyorum ki; sayfamızdan alacağınız modeller ile siz sevgili hanımların becerileri birleştiğinde, hırkalar bu kış sadece meleklerimizi soğuktan korumakla kalmayacak, aynı zamanda bizlere inanılmaz bir göz zevki yaşatacak.

Nacizane bir hatırlatma da yapmak isterim. Ördüğümüz hırkalardan artan yünleri birleştirip fazladan hırkalar çıkartarak etrafımızdaki ihtiyaç sahiplerine de hediye edebiliriz. Böylece hem kalan yünlerimiz değerlenir, hem de bir miniği sevindirmenin haklı gururunu yaşarız.

Tüm örgü modellerimiz için dantel ve örgü kategorimize göz atınız. Beğendiğiniz sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ