Erkek Bebek Hırka Modelleri

Erkek Bebek Hırka Modelleri

Son yıllarda çılgınca hazır giyime bir yönelme olsa da,el emeği-göz nuru olan örgülerimizin yeri hiç bir zaman doldurulamaz.Bu bölümde özellikle erkek bebek anneleri için erkek bebek hırkası modelleri üzerinde duruyoruz.

Erkek bebek annelerine kişisel tavsiyem “renk” konusuna fazla takılmamanız.Modellerde kız ve erkek ayrımı olsa da,artık renk konusunda erkek bebeklerimiz için de geçmiş yıllara nazaran daha renkli modeller tercih edilebiliyor.

Biz burada erkek bebek hırkası yapılışı konusunda çeşitli modeller veriyoruz ama renk seçimi tamamen sizin zevkinize kalmış.Ayrıca yaptığınız hırkalara değişik düğmeler ve çeşitli aksesuarlar ekleyerek en güzel 2016 erkek bebek hırka modelleri ortaya çıkartabilirsiniz.

El örgüsü hırkalar sadece kurtarıcımız olmakla kalmıyor,aynı zamanda zevkimizi ve el becerilerimizi gururla sergileyebileceğimiz giyim ürünleri olarak hayatımızdaki yerini alıyor.

Modeller bizden,renk ve aksesuar seçimi sizden.İşin terapi yönü ise ayrı bir konu.Son yıllarda örgü örmek Hollywood ünlüleri arasında bile revaçta olan bir terapi tekniği olarak yaygınlaşmış durumda.Yapacağınız tek şey “istediğiniz renkte bir yün ve bir çift şiş” edinmek.Sizler için derlediğimiz; ile boş zamanlarınızda öreceğiniz hırkalarla ister bebeğinizin gardrobunu zenginleştirin,isterseniz de hırkalarınızı pazarlayarak aile ekonomisine katkıda bulunun.

         

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ