Bebek patik modelleri

Bebek patik modelleri bir çok ufaklıkların ayağını süsleyen bebek patik modelleri annelerimizin çok tercih ettikleri bebek kıyafetleri arasında yer almaktadır.

Kış mevsiminde bebek patikleri olmazsa olmuyor. Kullanış bakımından çok tercih edilmesi farklı örneklerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Farklı olarak bir çok bebek patik modeli yapılmaktadır. Kız ve erkek çocukları için bir birinden cici patik örnekleri sayfamızda mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek patik modellerine ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak bir çok model sizleri beklemektedir. Yapmanız gereken linklere tıklamanız.

Bebek patikleri yeni doğan ve belirli yaş gruplarına göre yapılabilen el işleri arasındadır. Tığ işi veya şiş modeli olmak üzere çok çeşit yapılmaktadır. Hayvan figürlü modelinden, babet tarzı, süsleme detaylı veya çok sade modellere çeşidi bol olan bebek patikleri modellerini severek örmeniz dileğiyle, yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Bebek patik modelleri

Bebek patik modelleri ve detayları

Bebek patik modellerinde bebe yünü kullanarak bebek patiklerini yapabilirsiniz.

Tığ işi patik modellerinde elinize yatkın tığ seçimi tercih ediniz.

Şiş modellerinde aldığınız ipin kalın ve ince oluşuna göre şiş tercihi değişim gösterecektir. Aldığınız ip markalarının etik arka kısmında kaç numara şiş kullanacağı yazmaktadır. Bakmanızda fayda var yardımcı olacaktır.

Patik modelleri, örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Bebek patik modelleri görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ