Bebek Şampuanlarının 8 Farklı Kullanım Alanı

Bebek Şampuanlarının 8 Farklı Kullanım Alanı

Bebek Şampuanlarının 8 Farklı Kullanım Alanı

Bebeklerin kişisel temizliği için kullanılan bebek şampuanlarının farklı kullanım alanları olsa da bunları pek çok kişi bilmemektedir. Bebek şampuanlarının farklı kullanım alanları ise aşağıdaki gibidir;

  • Bebek şampuanını makyaj fırçalarınızı temizlemek için kullanabilirsiniz. Makyaj fırçalarınızı yıkadığınız suyun içine birkaç damla kadar bebek şampuanı damlatıp bu suyun içinde yıkadığınızda makyaj fırçalarınız hiç olmadığı kadar yumuşak olacaktır.
  • Deri çanta ve ayakkabılarınızı temizlemek için bebek şampuanlarını kullanabilirsiniz. Bunun için bir bezin üzerine birkaç damla bebek şampuanı sıkınız ve bununla deri ayakkabı ve çantalarınızı siliniz.
  • Bebek şampuanlarının gözleri yakmama özelliği olduğu için göz makyajınızı temizlemek ve yıkamak için bebek şampuanını kullanabilirsiniz.

bebek-sampuanlarinin-8-farkli-kullanim-alani

  • Metal eşyalar bir süre sonra matlaşmaya ve parlaklığını kaybetmeye başlamaktadır. Metal eşyalarınızı eskisi gibi parlatmak için bebek şampuanı ile kabartma tozunu karıştırınız ve ardından bununla metallerinizi ovarak temizleyiniz. Metal eşyalarınızın pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.
  • Ayak tabanlarında bakım eksikliği, soğuğa veya yorgunluğa maruz kalmadan dolayı sertleşme meydana gelebilmektedir. Bunu ortadan kaldırmak için her gece yatmadan önce mutlaka ayaklarınızı bebek şampuanı ile yıkayınız. Ayaklarınız hiç olmadığı kadar yumuşacık olacaktır.
  • Muslukların üzerine oluşan su damlacıkları kadınları rahatsız eden sorunlardan biridir. Bundan kurtulmak için bir süngerin üzerine bebek şampuanı sıkınız ve bununla ovunuz ve durulayınız.

bebek-sampuanlarinin-8-farkli-kullanim-alani

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ