Bebek Yağının Farklı Kullanım Alanları

Bebek Yağının Farklı Kullanım Alanları

Bebek Yağının Farklı Kullanım Alanları

Bebeklerin cildini nemlendirmek için kullanılan bebek yağının farklı kullanım alanları da bulunmaktadır. Günlük hayatınızın pek çok yerinde bebek yağını kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Bebek yağının farklı kullanım alanları arasından bazıları ise şunlardır;

bebek-yaginin-farkli-kullanim-alanlari

  • Gıcırdayan kapılar oldukça sinir bozucudur. Bunu önlemek için gıcırdayan kapınıza peçete veya pamuk yardımı ile bebek yağı sürebilirsiniz.
  • Ojeyi kusursuz sürmek oldukça zordur. Kenarlara taşan ojeler oldukça sinir bozucudur. Bunu engellemek için ise tırnaklarınızın kenarına oje sürmeye başlamadan önce bebek yapı sürünüz. Bebek yağı sürdüğünüz kısımlara oje tutmaz ve kolaylıkla çıkar. Böylelikle taşırsanız bile sorun olmaz.

bebek-yaginin-farkli-kullanim-alanlari

  • Topuk çatlaması genç yaşlı, kadın erkek pek çok kişide görülmektedir. Özellikle de aşırı sıcağa veya soğuğa maruz kalan topuklar çatlamaktadır. Çatlayan topuklarınızı yumuşatmak için bebek yağı kullanabilirsiniz.
  • Makyaj çıkarma ürünlerinin pek çok ağır kimyasal içermektedir. Makyajınızı çıkarsa dahi cildinizi tahriş edebilir. Bunun için makyaj çıkarıcı ürünler yerine bebek yağını kullanarak çıkarabilirsiniz.
  • Ele bulaşan boya lekesi oldukça inatçı bir lekedir. Elinize bulaşan boya lekesini çıkarmak için bebek yağını kullanabilirsiniz.
  • Ev dekorasyonunuza renk katan ahşap objeleriniz varsa onları bebek yağı ile silerek hem üzerine toz konmasını önlemiş olur hem de parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Dolaşan kolyelerinizi, bilekliklerinizi daha kolay ve sorunsuz çıkarmak için kolyenizin üzerine bebek yağı sıkmanız yeterli olacaktır.

bebek-yaginin-farkli-kullanim-alanlari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ