Eviniz İçin Şık Dekorasyon Önerileri

Eviniz İçin Şık Dekorasyon Önerileri

Ev dekorunda aldığınız eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden ve tamamlayan aksesuar seçimleri, halı, perde, avize seçimleri, boyanın rengi, duvar kağıtlarının desenleri ve renkleri de bir o kadar önemlidir. Bunun için bunlar arasındaki uyuma dikkat etmeli ve doğru tercihler yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz. Ev eşyalarınızı seçerken nasıl titizlik ile seçiyorsanız diğer seçimlerinizde de aynı özeni ve titizliği göstermelisiniz.

Eviniz için dekorasyon önerileri arasından birkaçı ise aşağıdaki gibidir;

  • Eviniz, koltuklarınız için yastık seçimi yaparken koltuğunuzun rengine zıt renkler tercih ederseniz şıklığı ve zıtlıkla gelen uyumu yakalamış olursunuz. Eğer zıt renk yapmak hoşunuza gitmiyorsa koltuğunuzun renginden bir iki ton koyusunu alabilirsiniz.
  • Bu yıl yatak seçimi konusunda en çok tercih edilen modeller arasında avangart ve yüksek modeller yer almaktadır.
  • Evinize renk katmak için duvar kağıtlarından güç alabilirsiniz. Ancak duvar kağıdı seçimi yaparken evinizin genel havası ile uyumlu seçimler yapınız. Eğer eviniz dar ise açık tonlarda ve sade bir duvar kağıdı seçiniz.
  • Eviniz için halı seçimi de oldukça fazla önem taşımaktadır. Halı seçimini diğer eşyalarınızın tonlarında ya bir ton açık ya bir ton koyu seçerek şıklığı ve uyumu yakalayabilirsiniz. Banyolarınızda paspas yerine kilim kullanarak daha orijinal bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Koridorunuz için en şık ve gösterişli aksesuarları seçiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ