Kolay bebek yelek modeli yapımı

Kolay bebek yelek modeli yapımı

“Canım Anne” bugün bebeklerimiz için yelek yapımını anlatıyor! Başlangıç da biz bebek yelek modeli için ilmeği attığımız gibi, sizlerde anlatım içerisinde iken yapım aşamasında ilmeğinizi atarken, yapılışı da elleriniz ilmek gibi kavrayıp çözerek kolayca yapabilecek.

Bebek yelekleri her mevsim en çok kullanılan bebek kıyafetleri arasında yer almaktadır. Kız ve erkek fark etmeksizin bebeklere yelek severek yapabilirsiniz.

Malzeme olarak; 2 bölümden oluşan bebek yelek modeli yapılışı, 0-1 yaş arası için hazırladığımız yeleğimizin ipi; 100g ila 230m olacak şekilde 4-5 numara şiş, 3 numara tığ tavsiye edilmiş… Sizlerde ipinize ve elinize göre tığ numarası tercih edebilirsiniz. Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla bebek örgü modelleri ve anlatımları için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bebek yelek modeli yapılışı 1.bölüm / En güzel bebek yelek modelleri / Kolay bebek yelek modelleri
Bebek yelek modeli yapılışı 2.bölüm / En güzel bebek yelek modelleri / Kolay bebek yelek modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ