Bebek yelek modelleri yapımı

Bebek yelek modelleri yapımı en güzel yelek modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Ziyaret etmeden karar vermeyiniz. En güzel en yeni yelek modelleri yapılışları ve görselleri ile sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bebek yelek modelleri el işleri arasında en favori el işleri arasında yer almaktadır. Farklı örnekler için sayfamıza bekliyoruz.

Yelek modelleri bebek çantalarında olmazsa olmazlardan dört mevsim annelerimizin çantasında yer almaktadır. Böyle olunca fazla yelek yapılışları tercih edilmektedir. Bizlerde sizler için yeni ve farklı modelleri paylaşmaya devam etmekteyiz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Bebek yelek modelleri yapımı

Tığ İşi Kız Bebek Yeleği

1 Tane nako lüks minnoş örgü ipi kullanımı

3 Adet düğme

3 Numara tığ

1.5 ile 2 yaş arası uygundur.

Yeleğe robadan başlıyoruz.

70 zincir çekelim ve 3 zincir ilave edip 4 zincire 3 lü trabzan yapalım. 1 sıra trabzan yapalım. 3 zincir ile geri dönüp kenardan 3 tane trabzan yapalım. İlmek dolayalım ve 4zincire 2 tane trabzan yapalım. 4 tek trabzan yapalım ve 5 zincire 2 trabzan yapalım.

Sıra sonu kadar devam edelim. Kenarda 3 trabzan sırayı tamamlayalım. 3 zincir çekelim kenardaki 3 tane trabzan yapalım. 1 zincir atlayalım ve 2 zincire 1 tane trabzan yapalım. 1 zincire batalım ve 1 tane trabzan yapalım. Arada incir çekmeden kenarda 3 tane trabzana kadar devam edelim.

Roba kısmını sıra tekrarı ile 11 sıra örelim. 12 sırada kol birleşimi için 24 trabzan örelim 5 zincir çekelim 37 zincirden batalım ve 1 tane trabzan yapalım. 2 kol birleşimine kadar 44 trabzan örelim. 5 zincir çekelim ve 37 zincir sayıp 1 trabzan yapalım.

Kalan zincirle trabzan yapalım ve sırayı tamamlayalım. 13 sıra kenarda 3 tane trabzan örelim. 2 zincire batalım ve 2 tane trabzan 2 zincir 2 trabzan yapalım. Bundan sonraki zincirlere 3 zincire batalım 2 trabzan 2 zincir 2 trabzan yapalım devam edelim. Örnek aynı şekilde ilerlemekte. Su taşı modeli ile devam edilmektedir. Modeli 16 sırada tamamlayalım. Her 2 yan kısmına trabzan yapalım. Yaka kısmına ve etek ucuna sığ iğne yapalım. Düğme için sol taraftan 3 ilik yeri açalım. Detaylı anlatım için videomuzu izleye bilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri, bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yeni yelek modelleri arayanlar için bebek örgü yelek yapımı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Bebek yelek modelleri yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ