Canım Anne

Patik modelleri tığ işi yapımı

Patik modelleri tığ işi yapımı

Patik modelleri tığ işi yapımı oldukça fazla yapılan kız çeyizlerinin olmazsa olmazı patik modelleridir. Çeyiz için sayısı belli olmayacak kadar çok patik modeli ve çeşidi yapılmaktadır. Farklı patik modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Patik modelleri iki şiş, beş şiş, tığ işi, tunus işi olmak üzere bir çok modeli bulunmaktadır sizler için sayfamızda birbirinden güzel şık patik yapılışları video anlatımlı olarak sizlerin beğenisini beklemektedir.

Patik modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız için en güzel tavsiye edebileceğimiz patik örnekleri sayfamız da bulabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla uygulaya bilirsiniz. En güzel patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Patik modelleri tığ işi yapımı

36 / 37 numaralı ayaklar için uygundur.

Patik ipi, Farklı veya istediğiniz ipi kullana bilirsiniz.

2 Numaralı tığ kullanımı, elinize ve ipinize uygun tığ seçiminde buluna bilirsiniz.

Modelimiz 6 ve 6 katlarından oluşmaktadır.

İlk olarak burun kısmını yapıyoruz. 5 Zincir ile halka oluşturuyoruz. Halkanın içine 12 ikili trabzan yapıyoruz. İkinci sırada arttırma yaparak 24 trabzana ulaşalım. Burun kısmı için 48 trabzan oluşturup burun kısmını bitirip örnek kurma tekniğine başlanmaktadır. Modelimizi detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Tığ işi, örgü modelleri, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarınız devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Patik modelleri tığ işi yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ