Gelincik tarlası kare lif yapımı

Gelincik tarlası kare lif yapımı yeni tasarım ve takım lif arayanlar için harika bir lif çalışmasını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kızlarımızın çeyizleri için vazgeçilmez lif modelleri sayfamızda oldukça fazla bulunmaktadır. İstediğiniz lif örneğine sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Gelincik tarlası kare lif modeli sipariş alan arkadaşlarımız içinde farklı bir çalışma olacağını düşünüyorum. Takım lif olarak uygulaya bilirsiniz. Siparişleriniz için güzel bir örnek olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımı detaylı olarak yardımcı olmaktadır. En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Gelincik tarlası kare lif yapımı

5 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Tığ olarak 7 numara tercih edilmiştir. Sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Makas, iğne, iplik

İlk olarak sihirli halka yapıyoruz. 4 Lü dolgulu fıstık uygulaması yapıyoruz. Halkanın içine toplamda 8 fıstık yapıp aralarda 1 zincir çekiyoruz. İkinci sırada zincir içlerine 1 tek fıstık 1 çift fıstık yapıyoruz. Aralarda 1 zincir çekiyoruz. Sırayı tamamlıyoruz. Üçüncü sırada köşe kısımlarını oluşturuyoruz fıstık uygulaması ile kare motif oluşturuyoruz. Sonrasında beyaz ip ile fıstık uygulaması ile tam kare motif elde ediyoruz. Bu şekilde motiflerle kare lif modelimizi yapıyoruz gelincik çiçeklerini yapıp süsleme işlemi ile devam edip modelimizi bitiriyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin ..

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gelincik tarlası kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ