Bebek Yelek Süsleme Yapımı

Bebek Yelek Süsleme Yapımı

Bebek yelek süsleme yapımı

Merhabalar Canimanne.com dostları ??? Bugün birlikte bir kız bebek yeleği süslemesi yapacağız. Süslememiz tığ ile zincir tekniği ama bu defa işin içine biraz boncuk ekledik ? küçük pembe ve şeffaf cam boncuklar ekledim ben. İmkan ve istekler doğrultusunda akrilik boncuklar , plastik boncuklar , daha renkli daha çok şekilli boncuklar kullanmak sizlerin elinde.

Ben Tunus işi yakadan başlama bir yeleğin üzerini isledim. Fakat Tunus tığ yada sis olması hiç farketmeden her türlü örgüye uyarlayabileceginiz bir teknik bu. Zaten takdir edersiniz ki işleme her türlü basit örgüyu başlı başına bir şaheser haline dönüştürebilecek bir güce sahip ?? Çok farklı işleme tekniği var elbette. Zaman zaman farklı tekniklere de değineceğiz tabii ?

Malzeme olarak çeşitli renklerde etamin ipine ( bazı markalarda elişi orlonu diye de geçiyor) ince uçlu bir tığa ve boncuklara ihtiyacımız var. Malzemeleri temin ettikten sonra sıra örgümüzü gönlümüzce süslemeye geliyor ?

Videomuz eşliğinde işlediğiniz orgulerinizi bize ulaştırmayı ihmal etmeyin ? Bizlere Facebook ve Instagram sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.
Videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın lütfen ? ayrıca kanalimiza abone olmayı da unutmayın ?

Hoşçakalın

Sevgili arkadaşlar sizlerde videolarımızı izleyerek yaptığınız örgüleri sayfalarınızda bizi @canimannecom  etiketini ekleyerek paylaşırsanız çok seviniriz, ayrıca etiketlediğiniz görselleri tüm sayfalarımızda sizin adınıza paylaşabiliriz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ