Kış Düğünü Yapanlara 5 Tavsiye

Kış Düğünü Yapanlara 5 Tavsiye

Kış Düğünü Yapanlara 5 Tavsiye

Hayalinizdeki kış düğününü kusursuz bir şekilde yapmak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Sizin için bir araya getirdiğimiz bazı tavsiyelere dikkat ederek harika bir organizasyon ile şık ve rüya gibi bir kış düğünü yapabilirsiniz. Kış düğünü yapanlar için tavsiyeler arasından bazıları ise şunlardır;

kis-dugunu-yapanlara-5-tavsiye

  • Düğün organizasyonlarının ilk aşaması mekan seçimidir. Mekan seçimini yaparken kış olanaklarını, soğuk ve sert kış şartlarını göz önünde bulundurarak hem otoparkı olan hem de kolay ulaşılabilir olan mekanları tercih ederseniz sizin için daha doğru bir karar olacaktır.
  • 2017 kış düğünü için sıradaki aşama ise tema belirlemedir. Mekan belirledikten sonra düğününüz için tema belirlemek için düşünmeye başlarsınız. Klasik, geleneksel, kültürel, modern gibi çok farklı temalar bulunmaktadır. 2017 kış düğünleri ise doğallık ve sadelikten yana bir yol izlenmeye başlamıştır. Düğününüz için seçtiğiniz tema, kullanılan çiçekler, gelinliğiniz hepsi bir bütün olarak bir uyum içinde olmalıdır.

kis-dugunu-yapanlara-5-tavsiye

  • Kış düğünlerinin menülerinde ise sıcak bir dokunuş hakimdir. Beyaz et veya balık yerine daha çok kırmızı et tercih edilir. Kış düğünlerinde sıcak tatlılar tercih edilmektedir.
  • Hayallerinizdeki gibi kış düğünü gerçekleştirmek istiyorsanız mekandaki ışık, ses ve müzik uyum içinde olmalıdır.
  • Kış düğünlerinde kargaşaya yer vermemek adına seçtiğiniz mekanının girişinde mutlaka bir uzun, büyük vestiyer bulunmalıdır.

kis-dugunu-yapanlara-5-tavsiye

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ