Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Günümüzde kadınların dert yandıkları en önemli sorunların başına kilo problemi gelmektedir. Kadınlar kilolu olduklarında da giyimine, makyajına, kullandıkları aksesuarlara dikkat eder ve önemserler. Ancak yanlış yapılan makyaj, yanlış seçilen kombineler, kombinelere eşlik eden yanlış aksesuarlar neticesinde kilonuz olduğundan fazla gözükebilir. Bunu engellemek için hatlarınızı çok fazla belli etmeyen rahat ama bir o kadar da şık olan parçaları kullanmalısınız.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli

Seçtiğiniz elbiseler, yaptığınız kombineler kadar onları tamamlayan ve renklendiren aksesuarlarınız da önemlidir. Bunun için elbise, kombine seçerken ki özen ve dikkatinizi aksesuar seçiminde de kullanmalısınız. Sade bir elbiseyi doğru aksesuar seçimi ile daha şık hale getirebilirsiniz. Kilolu kadınlar için kıyafet seçimi taktikleri arasından bazıları ise aşağıdaki gibidir;

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli

  • Öncelikle giydiğiniz kıyafetler çok fazla hareketli olmamalıdır. Detaylı elbiseler veya kombineler sizin olduğunuzdan iri gözükmenize neden olur. Bunun için daha düz kesim ve sade elbiseleri tercih etmelisiniz.
  • Sade elbiselerinizi doğru ve şık aksesuarlar ile tamamlayarak kilonuzu ikinci plana atmalısınız.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli

  • Kıyafet seçerken ki özeniniz, aksesuar seçiminde de kullanmalı, şık ve doğru aksesuar seçimi yaparak kilolarınızı gizlemelisiniz. Tüm dikkati taktığınız takılara veya kullandığınız aksesuarlara çekebilirsiniz.
  • Enine çizgili kıyafetlerden uzak durunuz.
  • Kilolu olsanız dahi doğru makyaj, doğru elbise ve doğru aksesuar seçimi sayesinde şıklığı yakalayabilir ve kilonuzu geri plana atabilirsiniz.

kilolu-kadinlar-nasil-giyinmeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ