Benekli kare kolay lif yapımı

Benekli kare kolay lif yapımı günlük lif yapımı arayanlar için ideal lif çalışmasıdır. Çeyizlik kolay lif örneği arayan arkadaşlarımız içinde güzel lif çalışması olacaktır.

Lif modelleri, kolay ve tasarım lif örnekleri olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı lif çalışmaları sayfamızda geniş örnek seçeneğine sahiptir. Birçok lif modelini sayfamızda bulabilirsiniz.

Tığ işi lif modelleri en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır. Model seçeneği ve çabuk yapılışı olmasından dolayı kitleyi ve beğeniyi arttırmaktadır. Video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır. Özellikle yeni lif örmeye başlayan hanımlarımıza fayda sağlayacaktır.

Tasarım ve yeni lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yeni tasarım lif çalışmalarının birçok modeli sayfamızda mevcuttur. Son lif örnekleri için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız.

Benekli kare kolay lif yapımı

Benekli kare lif yapımı

Modelimize 7 numara tığ ile 19 fıstık genişliği ile başlıyoruz. Yıldız tekniği ile 3 dilim yapıyoruz aralarda 2 sıra kutu tekniği ile örülüyor. İpler içten yürütülerek benekler yapıyoruz. Son 3 sıra yukarı doğru dilimleri yapıyoruz. Bütün modelin etrafına 2 sıra kutu tekniği ile örüyoruz ve sarı renk iple kenar oyası yapıyoruz. Kolay gelsin

Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız bizim için değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Benekli kare kolay lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ