Bere Aparatı ile Kolay Bere Yapımı

Bere Aparatı ile Kolay Bere Yapımı

Kış yaklaşıyorken ilk ihtiyaçlardandır bere ve atkılar. Bugün bir aparat yardımı çok kolay bir bere anlatımı yaptık. Hiç örgü bilmeyen biri bile kolayca örebilir. Hatta çocuklar bile örebilir.

Bu kadar çabuk ve kolay bir modeli elişi değerinde ve sıcaklığında kullanabilir , hediye edebilir hatta satış yapabilirsiniz. Video içerisinde baştan sona tüm detayları ile anlatımı yaptık. Aparatımız neredeyse bütün tuhafiye ve hobi dükkanlarında bulunabiliyor artık . Buna rağmen almak istemiyorum derseniz de bir ahşap üzerine çakılan uygun boyuttaki çivilerle kendiniz de yapabilirsiniz.

Yapılışı gerçekten kısa sürede ve çok kolay oluyor. Çemberin etrafındaki çivilere düzenli bir şekilde ipimizi sararak başlıyoruz. İp ne kadar kalın olursa sonuç o kadar güzel olacaktır. Aynı şekilde ilerleyerek istenilen uzunluğa kadar devam ediyoruz . Son kısımda bitiş ilmeklerine ip geçirip büzüştürerek beremizi tamamlıyoruz.

Sitemize göz atarak mevsime uygun birçok bere modeline ulaşabilirsiniz. Bere modellerini uygularken kişi yanınızdaysa ölçerek ayarlayabilirsiniz. Değilse de bere ölçüm tablosundaki cm ölçülerinden faydalanabilirsiniz.

Yapacaklara şimdiden kolaylıklar diliyorum. Aklınıza takılan bir detay olursa bizlere video altındaki yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ