Canım Anne

Beşiktaş lif modeli- BJK lif yapımı

Beşiktaş lif modeli- BJK lif yapımı

Beşiktaş lif modeli taraftar lif modeli beşiktaş lif yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Özellikle genç kesimin sevdiği taraftar lif modelleri oldukça ilgi görmektedir.

Beşiktaş lif modelleri yine çeyizlerde tercih edilmektedir. Hanımlarımız eşleri için veya çocukları için taraftarı olduğu spor takımlarının lif modelleri uygulamaktadırlar.

Lif modellerini yeni öğrenmen isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlar oldukça faydalı olacaktır. Sizlerde bir çok modeli sayfamızda video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yeni farklı lif örneklerinde tekrar buluşmak üzere hoşçakalınız.

Beşiktaş lif modeli- BJK lif yapımı

Renkler taraftar olduğu için siyah ve beyaz lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak uç uca 12 fıstık yapalım ve yuvarlak halka oluşturalım, birleştirdiğimiz yere üçlü fıstık yaparak kapatalım, beş fıstık üzerine yapmış olduk üçlü yıldız tekniği uyguluyoruz. Devamında aynı teknik ile arttırarak genişletiyoruz. Kenar kısımlarda ikili fıstık kapatıyoruz. Toplamda 5 sıra yapıp beyaz renk ipi geçiyoruz.

Beyaz ip ile sırayı yıldız tekniği üçlü fıstık kapatarak devam edelim, ikinci beyaz sırada K harfi yazılımı başlamaktadır. Devamında aynı şekilde yazılımına devam edelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Beşiktaş lif modeli- BJK lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ