Canım Anne

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı oldukça kolay olan fıstık örneği kurulmuştur. Detaylı video anlatımı ile herkesin yapabileceği örgü patik modeli olacaktır.

Örgü patik modelleri çeyizler ve günlük kullanım için en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Patik modelleri çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır. Günlük kullanımı için daha kolay örnekler tercih edilirken, çeyizlik en zor ve görselliği güzel olan patik modelleri yapılmaktadır. Bir çok model ve neredeyse her renk ipten patik modelleri çeyizlerde yerini almaktadır. Kıyafete uyumlu ip seçimi ile yeni gelinler v gezmelerinde renk uyumuna dikkat ederek patik modellerini kullanmaktadırlar.

Tunus işi patik modelleri ve farklı patik yapılışları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak patik örneklerini inceleyebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı

Fıstıklı zigzag patik modeli için gerekli malzemeler

1 Yumak patiklik ip

3 Numara Tunus şişi

1.50 mm tığ

37, 38 Ayak numarası için uygundur.

Yapılışı: 22 Zincir çekerek başlayalım, her zincirden bir ilmek çıkartıp sonra toplayalım. Devamında model kurulumuna başlayalım, yine ilmekleri toplayalım. Model kurulumda zigzag görüntüsü için fıstıkların yerlerini kaydırıyoruz. Teknik aynı modeli kur ve ilmekleri toluyoruz.

Tunus işi bilen arkadaşlar ilmek çıkartıp toplama tekniği biliyorlardır. Bilmeyen arkadaşlarımız oldukça kolay uygulayabilirler. Patik modelinin detayları ve yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi patik modeli, örgü patik modelleri, tığ işi patik modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ