Bir yılda on yaşında ağacınız olsun

Bir yılda on yaşında ağacınız olsun

Bir yılda on yaşında ağacınız olsun istiyorsanız sizler için güzel bir yazı derledik video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz. Diğer adına hava daldırma yöntemidir. Bitkileri güçlendirme uygulaması ana gövde hariç olarak yeni bitki yetiştirme dediğimiz bir uygulamadır.

Bahçe işlerini vede için ağaç yetiştirmeyi sevenler için faydalı bir video anlatımını siz değerli takipçilerimiz için paylaşıyoruz.

Ağaç nasıl gelişir ve büyümesini nasıl sağlarız sorularına cevap bulabileceğinizi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Farklı bahçe işleri konularında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Bir yılda on yaşında ağacınız olsun

Hava daldırma yöntemi

Plastik şişe iki adet pet şişe kullanabilirsiniz.

Pet şişeleri orta kısımdan kesip boyuna bir kesik atıp bağ makası yardımı ile kapak kısmını da keselim ve şişeleri bu şekilde hazırlayalım.

Sonrasında yapmak istediğiniz fidenizin dal kısmına geçirelim. Ve toprak dolduracağınız kısma işaret alalım ve ve yüzük çıkarma işlemi uygulayalım. Mutfakta kullandığınız streç film ile pet şişelerini saralım. Ve sonrasında içine toprağımızı dolduralım ve tekrar üst kısmını da streç film ile saralım. Bu yöntem ağacınızın çabuk büyümesini sağlamaktadır. Bu uygulamayı kayısı, incir bir çok ağaçta uygulaya bilirsiniz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Bahçe işleri, bahçe hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla destekleye bilirsiniz.

Bir yılda on yaşında ağacınız olsun video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Hayallerimi yaşıyorum youtube kanalına bu güzel video için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ