Altın kemer uzun lif modeli yapımı

Altın kemer uzun lif modeli yapımı çeyizlik lif modeli, hediyelik veya sipariş olarak yapılabilecek uzun lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kızlarımızın çeyizleri için en çok yapılan lif modellerine yenisini eklemeye ne dersiniz ? altın kemer uzun lif modeli güzel ve şık lif çalışması olduğunu düşünüyorum. Özellikle uzun lif modeli tercih edenler için harika bir modeldir.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunanlar içinde altın kemer uzun lif tercihiniz olabilecek bir modeldir. Siparişleriniz için uygun bir örnektir. Farklı modeller içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Altın kemer uzun lif modeli yapımı

Altın kemer lif modeli

Lif için iki renk mor ve sarı lif ipi kullanılmıştır.

Kutu tekniği çalışılmış

8 Numara tığ kullanımı, sizler elinize yatkın tığ tercih edebilirsiniz.

İlk olarak orta kısmını 24 fıstık başladım 3 sıra ördüm ardından sarı ipi tutturdum. Mor ve sarı ipi bir mor ördüm bir sarı ördüm sıra bu şekilde tekrarlayan işlemle modeli kurdum. Diğer sıralarda da mor üstüne sarı sarı üstüne mor ördüm her sırada kaydırarak ördüm. Çizgili örgü bitince ili taraflı eşit olarak sade mor ile ördüm ve dikdörtgen bir model oldu. Kısa uç tarafına her sırada bir kutu eksilterek 4 fıstık kalana dek ördüm ve tutma yerini de ördüm bitti. En son kenar oyası ördüm bitirdim çok basit bir şekilde uzun lif modeli örüp bitirdim.

Lif modelleri, lif yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Altın kemer uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ