Bir zincir bir fıstık lif yapımı

Bir zincir bir fıstık lif yapımı yeni tasarım lif modelleri arayan arkadaşlarımız için harika lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizler için oldukça önemli olan lif modelleri yeni tasarımlarla yine sizlerin karşısında olmaya devam ediyoruz. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde yeni model olacaktır.

Farklı lif modellerinde sayfamızda bulabilirsiniz. İstediğiniz kese, kare, uzun ve takım lifler mevcuttur. yapılışları video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Bir zincir bir fıstık lif yapımı

Yeni Tasarım Bir Zincir Bir Fıstık

Lif modeline 3 renk lif ipi kullanılmıştır.

Zemin beyaz üzerine sarı ve gül kurusu isterseniz her sırayı birbirine uyumlu farklı renk kullanarak yapabilirsiniz.

2 Numara silikon saplı tığ kullandım siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz

Lif modeli beyaz papatya zemin yapmak için 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada her yuvanın içine 2 li fıstıklar yapıyoruz her sıra sonunda arttırma ile 10 sıra yapıyoruz 10 cu sıradan sonra sıra başında eksilterek 3 sıra yapıp lifimizin papatya zeminini tamamlıyoruz. Papatya zemin üzerine her sıra ayrı renk kullanarak fıstıklar yapıyoruz ve tamamlıyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Bir zincir bir fıstık lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/H0aPGDIFSys
Lifperisi arzu kanalına çok teşekkür ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Lifperisi arzu dedi ki:

    Ben teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ