Birbirinden Keyifli Kendin Yap Projeleri

Birbirinden Keyifli Kendin Yap Projeleri

El emeği ile yapılan kendin yap projelerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sizlerde el becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle de ev dekorunuza renk katacak ve tamamlayacak aksesuarlar yapabilirsiniz.

Kendin yap proje örnekleri 

  1. Plastik kaşıkları ve çatalları kullanarak aynaların etrafını kaplayabilir, şık birer fotoğraf çerçevesine dönüştürebilirsiniz.
  2. Renkli kumaşları, pamukları kullanarak eviniz için şık dekoratif yastıklar, minderler yapabilirsiniz. Hazır olarak alınabilecek dekoratif kırlentler bulunsa da el emeği ile yapılan parçalar çok daha kıymetli ve özeldir.
  3. Eski rendenizi kendin yap projesi eşliğinde şık bir takı düzenleyiciye dönüştürebilirsiniz. İsterseniz orijinal rengi ile kullanabilir veya metal boyası ile boyayarak odanıza ahenk katmasını sağlayabilirsiniz.
  4. Boş şişelerinizin üzerine renkli, desenli balonlar geçirerek daha dekoratif bir hava katabilirsiniz. İçine sevdiğiniz çiçekleri yerleştirerek oda dekorunuzda yer almasını sağlayabilirsiniz.
  5. Kullanmadığınız kavanozların üzerini el işi kağıtları ile kaplayınız. Ardından çocuk odanız için kalemlik olarak tasarlayarak kullanabilirsiniz.
  6. Kendi el emeğinizi kullanarak şık mutfak önlükleri yapabilirsiniz. İstediğiniz boyutta ve renklerde mutfak önlüğü keserek üzerini renkli keten kumaşlar ile süsleyebilirsiniz.
  7. Kombinelerinize renk katmak için inci, boncuk gibi materyaller yardımı ile kendinize bileklikler, kolyeler, küpeler yapabilirsiniz.
  8. Kendin yap projelerinden biri de el yapımı telefon kılıflarıdır. Renkli, simli ojelerinizi kullanarak harika telefon kılıfları elde edebilirsiniz.

birbirinden-keyifli-kendin-yap-projeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ